Konference Učitel pro budoucnost

Učitelská platforma oslaví Den učitelů uspořádáním akreditované konference Učitel pro budoucnost. Sejdeme se 27. března v prostorách pražského Gymnázia na Zatlance. Registrujte se včas, počet míst je omezen. Těšíme se na inspirující setkání!

Číst dále »

Profesor Hejný podporuje Učitelskou platformu

S radostí a v hluboké úctě oznamujeme, že profesor Milan Hejný vyjádřil veřejnou podporu Učitelské platformě. Děkujeme! Prof. RNDr. Milan Hejný, CSc. je jedním z nejvýznamnějších didaktiků matematiky v Česku i na Slovensku, autor stovek odborných publikací a desítek knih.

Číst dále »

Učitelská platforma se představuje

Současná situace v českém školství volá po výrazné změně. Nejvýraznějším projevem krize je nedostatek učitelů, protože mladí schopní lidé si raději volí jiná povolání. Na pedagogické školy se hlásí málo žáků s dobrými výsledky a ani absolventi z velké části nejdou skutečně učit.

Číst dále »

Co je Učitelská platforma?

Pracujeme na založení spolku, který sdružuje učitele a ředitele MŠ, ZŠ, SŠ, VOŠ a ZUŠ. Naše hodnoty: svoboda, kvalita, respekt Kdo jsme a kdo nás podporuje Co děláme Vše o Učitelské platformě ve třech minutách  

Číst dále »